Obuwie na cały rok
Buty a zdrowie Jesień niestraszna
Jesień niestraszna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 09 lutego 2012 12:07

Jesień to przez wielu z nas niezbyt lubiana pora roku. Ulewne deszcze, chłodne wiatry oraz coraz krótsze dni nie nastrajają nas optymistycznie. Do tego dochodzi odwieczny problem z wciąż przemakającymi w deszczu i kałużach butami.Old Rainboots

Być może nie zmienimy świata i nie odwrócimy praw przyrody – deszcz będzie padał nadal, ale możemy poradzić coś na przemoczone stopy. W ostatnim czasie bardzo modne stały się kalosze. Można je kupić w każdym sklepie obuwniczym. Dostępne są różne modele, w różnych kolorach i wzorach. W takich butach jesień nie będzie już straszna!

Osoby, które nie lubią rzucać się w oczy, mogą wybrać kalosze w stonowanych barwach, klasyczne czarne lub w odcieniach szarości. Osoby bardziej odważne mają w tej kwestii większe pole do popisu. Coraz częściej bowiem można dostać kalosze w dosłownie wszystkich kolorach – różowe, jaskrawo-zielone, żółte, w różne wzorki – kwiaty, groszki, paski czy w kratkę, matowe, błyszczące, gładkie czy z wypukłymi ozdobami – kokardami, klamrami czy kwiatami. To, na jakie się zdecydujemy, zależy wyłącznie od naszego gustu i stylu, jaki preferujemy. Wybór jest naprawdę ogromny! Jesienne spacery staną się przyjemnością!

Poprawiony: piątek, 10 lutego 2012 12:04